Szkolenia branżowe

Szkolenia branżowe

Mając na uwadze indywidualny charakter działalności Klientów, przygotowaliśmy szeroki wachlarz szkoleń branżowych dedykowanych, firmom i instytucjom, działającym w różnych sektorach gospodarki.Nasze szkolenia są prowadzone przez wybitnych ekspertów – trenerów-specjalistów z różnych dziedzin biznesu. Specjalizujemy się w szkoleniach podnoszących efektywność sprzedaży firm. Naszym klientom zapewniamy rozwój poprzez profesjonalne szkolenia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z dużym doświadczeniem biznesowym z konkretnych branż takich jak: farmacja, bankowość,, ubezpieczenia, branża samochodowa czy też FMCG. Naszą pasją są sprawy trudne i skomplikowane, takie jak łagodzenia konfliktów w firmie czy skuteczna poprawa efektywności pracy zespołów sprzedażowych.

 

Szkolenia dla managerów

Szkolenia dla managerów

Szkolenia dla managerów organizowane przez naszą firmę, gwarantują powiększenie dotychczasowej wiedzy oraz umiejętności zarządzania zespołem a także poznanie na czym polega bycie liderem zespołu. Podpowiadamy jak motywować pracowników oraz jak istotna jest rola szefa w zespole. Dodatkowo oferujemy szkolenia, które pomagają rozładowywać wszelkie spięcia i konflikty w zespole.

Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców organizowane przez naszą firmę, gwarantują powiększenie dotychczasowej wiedzy oraz umiejętności sprzedaży i kontaktu z klientem państwa pracowników. Uczymy jak skutecznie negocjować i dlaczego tak istotną cechą sprzedawcy jest asertywność. Pokazujemy również jak budować długotrwałe relacje z klientem a także w jaki sposób radzić sobie z trudnymi klientami.

Szkolenia dla farmacji i służby zdrowia

Farmacja i służba zdrowia

Szkolenia przygotowany dla firm farmaceutycznych a także dla placówek służby zdrowia to specjalnie przystosowane dla konkretnej grupy warsztaty, które pomagają w podniesieniu efektywności pracowników, jak radzić sobie ze stresem oraz w jaki sposób komunikować się z pacjentem, żeby rozmowa sprawiała przyjemność.

Pierwsza pomoc i resuscytacja

Pierwsza pomoc i resuscytacja

Oferta dotyczy szkoleń z zakresu szeroko pojętego ratownictwa i bezpieczeństwa. Największą zaletą proponowanych rozwiązań jest współpraca z zespołem starannie wyselekcjonowanych instruktorów, który można scharakteryzować jako grupę pasjonatów, którzy latami doskonalili swoje umiejętności i gromadzili ratownicze doświadczenia.

Szkolenia - rozwój osobisty

Szkolenia rozwój osobisty

Szkolenia z rozwoju osobistego to przede wszystkim lepsze poznanie siebie, odkrycie swoich możliwości i wykorzystywanie je w życiu osobistym oraz w pracy. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się dlaczego warto ciągle dbać o samorozwój a także jak skutecznie wyznaczać i osiągać swoje cele będąc cały czas zmotywowanym do działania.

wykres

Motywacja pozafinansowa

Szkolenia z motywacji pozafinansowej pozwalają spojrzeć na wykonywaną przez nas pracę z nieco innej perspektywy. Dzięki zastosowaniu Reiss Motivation Profile (RMP) osoby zarządzające potrafią efektywniej zarządzać pracownikami i zespołami a także wzrasta efektywność pracy zespołowej a pracownicy są bardziej samoświadomi. RMP posiada dużo więcej zalet, o których z przyjemnością państwu powiemy!

Gry strategiczne w szkoleniach

Gry strategiczne

Gry strategiczne są doskonałym uzupełnieniem prowadzonych przez nas warsztatów. Dzięki naszej współpracy z prekursorami gier strategicznych w Polsce możemy przygotować grę zindywidualizowaną dla Państwa potrzeb i wymagań. Nasze gry wspaniale sprawdzają dotychczasowe kompetencje pracowników związane z danym obszarem działania.

 

książkiE-biznes

Zastosowanie nowych technologi w obecnym turbulentnie zmieniającym się otoczeniu to element obowiązkowy. Warto wykorzystać potencjał Internetu w zarządzaniu firmą, do sprzedaży produktów/usług, zdobywania nowych rynków, pozyskiwania Klientów oraz kreowania pozytywnego wizerunku. Niezwykle istotna jest wiedza i umiejętności praktyczne do odpowieniej komunikacji, promocji i zarządzania

 

Indywidualnie dopasowane szkolenia

Każde szkolenie dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Nasze szkolenia to zazwyczaj niestandardowe zajęcia w formie warsztatów, z dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Dodatkowym atutem naszych szkoleń jest możliwość wymiany poglądów i doświadczeń wśród uczestników szkoleń reprezentujących tę samą branżę. Podczas szkoleń często wykorzystujemy gry szkoleniowe, które dopasowane treścią do tematu warsztatu, niezwykle skutecznie angażują uczestników co pomaga w procesie edukacji. Szkolenia najczęściej kończą się testem wiedzy, który podsumowuje całość szkolenia.
W zależności od państwa potrzeb szkolenia branżowe realizujemy zarówno w formule szkoleń otwartych, jak i przedsięwzięć o charakterze zamkniętym, skierowanych do pracowników jednej firmy.
Współpracujemy z wieloma specjalistami, dlatego też mamy możliwość zorganizowania specjalistycznego szkolenia także dla innych branż i sektorów biznesu.