Szkolenia branżowe

Szkolenia branżowe

Mając na uwadze indywidualny charakter działalności Klientów, przygotowaliśmy szeroki wachlarz szkoleń branżowych dedykowanych, firmom i instytucjom, działającym w różnych sektorach gospodarki.Nasze szkolenia są prowadzone przez wybitnych ekspertów – trenerów-specjalistów z różnych dziedzin biznesu. Specjalizujemy się w szkoleniach podnoszących efektywność sprzedaży firm. Naszym klientom zapewniamy rozwój poprzez profesjonalne szkolenia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z dużym doświadczeniem biznesowym z konkretnych branż takich jak: farmacja, bankowość,, ubezpieczenia, branża samochodowa czy też FMCG. Naszą pasją są sprawy trudne i skomplikowane, takie jak łagodzenia konfliktów w firmie czy skuteczna poprawa efektywności pracy zespołów sprzedażowych.

 

Szkolenia dla managerów

Szkolenia dla managerów

Szkolenia dla managerów organizowane przez naszą firmę, gwarantują powiększenie dotychczasowej wiedzy oraz umiejętności zarządzania zespołem a także poznanie na czym polega bycie liderem zespołu. Podpowiadamy jak motywować pracowników oraz jak istotna jest rola szefa w zespole. Dodatkowo oferujemy szkolenia, które pomagają rozładowywać wszelkie spięcia i konflikty w zespole.

Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców organizowane przez naszą firmę, gwarantują powiększenie dotychczasowej wiedzy oraz umiejętności sprzedaży i kontaktu z klientem państwa pracowników. Uczymy jak skutecznie negocjować i dlaczego tak istotną cechą sprzedawcy jest asertywność. Pokazujemy również jak budować długotrwałe relacje z klientem a także w jaki sposób radzić sobie z trudnymi klientami.

Szkolenia dla farmacji i służby zdrowia

Farmacja i służba zdrowia

Szkolenia przygotowane dla firm farmaceutycznych a także dla placówek służby zdrowia to specjalnie przystosowane dla konkretnej grupy warsztaty, które pomagają w podniesieniu efektywności pracowników, jak radzić sobie ze stresem oraz w jaki sposób komunikować się z pacjentem, żeby rozmowa sprawiała przyjemność.

Szkolenia dla fizjoterapeutów

Szkolenia dla fizjoterapeutów

Szkolenia dla fizjoterapeutów organizowane przez naszą firmę, prowadzone są przez specjalistów z doświadczeniem i aktywnych praktyków. Kursy te pozwalają na podniesienie kwalifikacji zawodowych i rozszerzenie oferty usług dzięki zdobytym umiejętnościom z zakresu terapii manualnej, anatomii palpacyjnej, kinezjotapingu i wielu innych.

Szkolenia z wellbeingu

Szkolenia z wellbeingu

Wellbeing jest nowym spojrzeniem na pracownika, zespół oraz środowisko pracy. Nasze szkolenia wskazują jak dbać o miejsce pracy i odpowiednio wyposażyć biuro, a wykwalifikowani trenerzy nauczą Cię aktywnego i świadomego relaksu, zarządzania energią własną i radzenia sobie ze stresem.

 

Indywidualnie dopasowane szkolenia

Każde szkolenie dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Nasze szkolenia to zazwyczaj niestandardowe zajęcia w formie warsztatów, z dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Dodatkowym atutem naszych szkoleń jest możliwość wymiany poglądów i doświadczeń wśród uczestników szkoleń reprezentujących tę samą branżę. Podczas szkoleń często wykorzystujemy gry szkoleniowe, które dopasowane treścią do tematu warsztatu, niezwykle skutecznie angażują uczestników co pomaga w procesie edukacji. Szkolenia najczęściej kończą się testem wiedzy, który podsumowuje całość szkolenia.
W zależności od państwa potrzeb szkolenia branżowe realizujemy zarówno w formule szkoleń otwartych, jak i przedsięwzięć o charakterze zamkniętym, skierowanych do pracowników jednej firmy.
Współpracujemy z wieloma specjalistami, dlatego też mamy możliwość zorganizowania specjalistycznego szkolenia także dla innych branż i sektorów biznesu.