Konkurs świąteczny

15-12-2020

UWAGA KONKURS!!

Do wygrania jeden z naszych świątecznych, słodkich gadżetów – krówki rozwojówki w edycji pytań pozytywnych, który z pewnością podniesie twoją motywację i nastrój!

Aby wziąć udział:
Wejdź na nasz Fanpage na Facebook’u i podaj liczbę przesyłek świątecznych, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów i Sympatyków oraz UDOSTĘPNIJ post!

Sprawdź czy Twój strzał będzie najbliżej i czy to do Ciebie napiszemy!

Konkurs trwa do piątku 18 grudnia do godziny 15:00!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Wygraj krówki rozwojówki” jest Firma Szkoleniowa Formatrix Marcin Filipowski z siedzibą przy ul. Klimczoka 9 w Katowicach, zwaną dalej Organizatorem.
2. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
3. Konkurs trwa od 15.12.2020 r. do 18.12.2020 r. do godziny 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.
4. Wygraną jest 1 zestaw krówek rozwojówek, edycja pytań pozytywnych – słodycze firmowe Formatrix.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi do 22.12.2020 r. do godziny 15:00 czasu środkowoeuropejskiego. Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość prywatna (Messenger Facebook) z prośbą o podanie adresu do wysyłki gadżetu.
6. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez Organizatora tylko i wyłącznie dla celów niniejszego konkursu w celu komunikacji Organizatora z Uczestnikiem oraz przekazania nagrody.
7. Po przekazaniu nagrody zwycięzcy konkursu dane osobowe Uczestnika zostaną trwale usunięte, nie będą gromadzone, przetwarzane lub przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim. Podanie Organizatorowi danych osobowych jest dobrowolne.
8. Poprzez przystąpienie do konkursu, Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.