Skuteczne szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla przedstawicieli handlowych

Jesteś handlowcem, pracujesz w sprzedaży i stawiasz na rozwój osobisty? Dobrze trafiłeś! Przeprowadzamy szkolenia dla przedstawiciela handlowego.

Zwykle są to interaktywne warsztaty, przeznaczone są dla ludzi związanych z handlem, którzy pracują lub będą pracować z klientami. Uczestnicy poznają zasady pracy z klientem oraz sprzedaży a także metody, które mogą w sprzedaży pomóc. Dodatkowo uczymy w jaki sposób poradzić sobie z obsługą klienta trudnego, który zadaje trudne i niewygodne pytania. Co więcej, stawiamy na budowanie długotrwałych relacji i tłumaczymy oraz pokazujemy jak takie relacje zbudować. Podczas naszych szkoleń pokazujemy również jak ogromne znaczenie w sprzedaży ma asertywność i dlaczego jest ona kluczowym czynnikiem pracy handlowca.

Naszą pasją są sprawy trudne takie jak łagodzenie konfliktów w firmie czy skuteczna poprawa efektywności pracy zespołów sprzedażowych. Dlatego możecie Państwo mieć pewność, że nasze podejście jest w pełni profesjonalne a szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Prowadzimy interaktywne warsztaty

Nasze szkolenia to niestandardowe, interaktywne warsztaty dla menadżerów sprzedaży i/lub handlowców, doradców czy konsultantów. W szkoleniach tych często wykorzystujemy gry szkoleniowe, które dopasowane treścią do tematu warsztatu, niezwykle skutecznie angażują uczestników w proces edukacji. Szkolenia w sali najczęściej kończą się testem.