Twórz lepszą rzeczywistość z ForMatrix!

 

Nasze hasło przewodnie„Twórz wraz z nami lepszą rzeczywistość” wynika właśnie
z tego faktu, że wierzymy głęboko w sens kreowania swojego życia tak, aby rzeczywistość wokół nas była lepsza, przyjemniejsza, praktyczniejsza i ciekawsza. Często na prawdę niewiele potrzeba, aby żyło nam się lepiej – serdeczny uśmiech, pomocna dłoń, sympatyczny dowcip wystarczy, aby poprawić humor osobom wokół nas…

Wiem, że zrobiło się górnolotnie, więc schodząc na ziemię podam przykład.
Mój kot – Jaśmina (a propos – cudne stworzenie rasy Devon Rex) rozchorował się biedaczek. W poczekalni przychodni weterynaryjnej spotkałem starszą Panią z innym kotem. Właściwie bez powodu zaczęła zwierzać mi się jakie ma z nim problemy(wcześniej facet, który właśnie wszedł na zabieg ze swoim kotem robił to samo – nie wiem, może właściciele kotów tak mają :). Następnie owa Pani z kotem zadzwoniła przy mnie po taxi. Chcąć, nie chcąć usłyszałem że musi czekać 25 minut, bo nie każdy taksówkarz chce zabrać zwierzę do samochodu.

Ciekawość moja więła górę, więc grzecznie spytałem, dokąd chce dojechać. Okazało się, że mieszka na mojej ulicy! Nie zastanawiając się od razu zaproponowałem pomoc. Odwołała taksówkę i pojechała ze mną do domu. – Wyobraźcie sobie radość i życzliwość starszej Pani, która otrzymała bezinteresowną pomoc w niemiłosiernie upalny dzień. Bezcenne.

 Widzieliście film „Podaj dalej?” Młody chłopak zapoczątkował łańcuch dobrych uczynków. Zasada jest prosta robisz coś bezinteresownie dla 3 osób, a każdy z nich nie oczekując wzajemności przekazuje swoją pomoc kolejnej trójce, często nieznajomym, potrzebującym pomocy.

To na prawdę nie musi być ratowanie życia tylko, np. pomoc we wniesieniu walizki itp.

Twórzcie wraz z nami lepszą rzeczywistość, a potem podzielcie się swoimi dobrymi uczynkami. Będziemy przedstawiać je anonimowo, aby Twoja pomoc była rzeczywiście bezinteresowna:) A film ” Podaj dalej ” polecam obejrzeć, bo warto – oczywiście jeżeli lubicie się wzruszać