Trenerzy

Marcin Filipowski – Dyrektor Zarządzający

Założyciel i właściciel firmy szkoleniowej ForMatrix. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Ukończył szkołę trenerów METRUM akredytowaną przez ICF i PTP. Ukończył szkołę coachingu metodą CoachWise akredytowaną przez ICF w Coaching Center w Warszawie. Absolwent rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej AWF w Katowicach. Posiada 14-letnie doświadczenie w sprzedaży i 6 letnie doświadczenie managerskie.

► Więcej informacji


Bartłomiej Kurowski

Trener w Firmie ForMatrix. Absolwent rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej AWF w Katowicach. Certyfikowany Trener NLP (Neuro-Lingwistyczne Programowanie). Zrealizował około 200 dni szkoleniowych, głównie z zakresu sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta, zarządzania sprzedażą, coachingu managerskiego, sztuki prezentacji, komunikacji interpersonalnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w coachingu Przedstawicieli Medycznych, oraz Kierowników Sprzedaży. 

► Więcej informacji


Bogna Sadowska

Doświadczony i certyfikowany Trener Biznesu, Coach, specjalista w zakresie efektywnej komunikacji, technik sprzedaży i obsługi klienta. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Od kilkunastu lat związana z branżą farmaceutyczną. Swoje doświadczenie sprzedażowe oraz trenerskie zdobywała pracując w takich firmach jak: Abbott, Adamed, Fournier, Solvay.

► Więcej informacji


Tatiana Galińska, Trener biznesu, coach

Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego. Swoje szlify trenerskie zdobyła w szkole „Trener Sukcesu” prowadzonej przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Certyfikowany Coach LCC Szkoła Coachów w Opolu.

► Więcej informacji


2 Tomasz Wypych

Wieloletni menedżer sprzedaży, trener, PR-owiec, dziennikarz motoryzacyjny, konsultant biznesowy, także w obszarze motoryzacji. Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Łodzi, Management and Training School i Akademii im. Leona Koźmioskiego w Warszawie na kierunku Executive MBA. 

► Więcej informacji


3 Maciej Zagłoba

Trener NLP i Psychologii Biznesu, Pedagog, Menadżer po SGH-Warszawa. Posiada ponad 20 uprawnień certyfikacyjnych. 5 stopni instruktorskich i kilka trenerskich: Praktyk, Master, Trener NLP, Coach Biznesu i Zmiany Osobistej, Trener Mnemotechnik, Trener Systemów Sterowania. Od 2003 roku pracował w największych koncernach medycznych.

► Więcej informacji


4 Witold Mockałło

Ukończył MBI prowadzone przez Uniwersytet Łódzki i University of Maryland. Kursy trenerskie ukończył w OSH Kontrakt i Akademię Trenerską – w  Nowych Motywacjach. Wieloletni pracownik dydaktyczny Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi. Od 17 lat pracuje w firmach farmaceutycznych od stanowiska przedstawiciela medycznego, trenera wewnętrznego, szefa zespołu trenerów, po dyrektora sprzedaży.

► Więcej informacji


5 Joanna Baranowska

Absolwentka Szkoły Trenerów Instytutu Coachingu, akredytowanego w ICF, Coach – na poziomie ACC, posiada licencję trenerską akredytowanego przez ICF programu CoachWise™ Essentials. Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie Śląskim i Public Relations na Akademii Ekonomicznej. Posiada certyfikaty trzech amerykańskich Instytucji Coachingowych – Future Achievement International, Personal Life Coach i Coach Training Institute.

► Więcej informacji


7 Celestyna D. Osiak

Celestyna D. Osiak, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej i coach ICF. Ukończyła: Szkołę Coachów  The Erickson College; Millionaire Mind Intensive, T. Harv Eker; Train the Trainer, Blair Singer;  T. Harv Eker’s Signature Program; Sales and Leadership, Blair Singer; kurs Komunikacja Transformacyjna Train the Trainer, Richard Bolstad; Certified Soul Coach, Denise Linn’s Soul Coaching International, z wykształcenia jest anglistką.

► Więcej informacji


9 Anna Maria Zielińska

Coach, trener komunikacji społecznej. Ukończyła podyplomowe studia w zakresie pedagogiki. Przeszła szkolenia dla trenerów grupowych organizowanych przez Metrum w Katowicach rekomendowanego przez PTP. Przeszła szkolenia dla coachów Coachwise Essentials oraz Equipped program akredytowany przez ICF. Dodatkowo przeszła szkolenia dla coachów grupowych ORSC Fundamentals.  Anna jest akredytowanym trenerem Insights Discovery.

► Więcej informacji


10 Aleksander Drwięga

Jest absolwentem Sandler Sales Institue, coachem certyfikowanym w ICF, konsultantem Extended DISC oraz facylitatorem w metodologii Process Iceberg. Z wykształcenia psycholog społeczny. Posiada bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej. Przez ponad 7 lat pracował w charakterze doradcy. W momencie zakończenia kariery w finansach sprawował opiekę nad portfelem ponad 500 klientów o wartości blisko 1,5 mln.

► Więcej informacji


11 Paweł Janiszyn

Jest coachem ICF i konsultantem Extended DISC. Z wykształcenia ekonomista. W swojej 9-letniej karierze w sprzedaży zajmował zarówno stanowiska handlowe jak i menedżerskie. Pracował głównie w instytucjach finansowych. Pod koniec swojej kariery w finansach zarządzał 50-osobowym zespołem sprzedawców.

► Więcej informacji


12 Grzegorz Zieliński

Ukończył Collegium Medium UJ, Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Szkołę Trenerów, Mediator Sądowy. Doświadczenie biznesowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach farmaceutycznych (Bayer, Fresenius Kabi, GlaxoSmithKline) gdzie zajmował się pozyskiwaniem i obsługą Klientów firmy, działalnością promocyjno-handlową, negocjacjami na szczeblu dyrektorskim.

► Więcej informacji


13 Renata Wasylów

Certyfikowany Trener Biznesu & Coach ICF, Menedżer międzynarodowych marek, Konsultant Współpracuje z dużymi korporacjami i organizacjami, tworząc strategie marek, zarządzania działaniami marketingowymi m.in. dla sektora motoryzacyjnego, farmaceutycznego i FMCG (dóbr szybkozbywalnych). Pełni także rolę doradcy strategicznego, między innymi, w sektorze publicznym.

► Więcej informacji