Trenerzy

Marcin Filipowski – Dyrektor Zarządzający

Założyciel i właściciel firmy szkoleniowej ForMatrix. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Ukończył szkołę trenerów METRUM akredytowaną przez ICF i PTP. Ukończył szkołę coachingu metodą CoachWise akredytowaną przez ICF w Coaching Center w Warszawie. Absolwent rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej AWF w Katowicach. Posiada 14-letnie doświadczenie w sprzedaży i 6 letnie doświadczenie managerskie.

► Więcej informacji


Katarzyna Kaim

21 lat doświadczeń w sprzedaży i zarządzaniu w firmach farmaceutycznych takich jak: Pliva, Polfa Kutno, Ivax, Teva Pharmaceuticals, Ratiopharm, Bioprofil, Hasco-Lek. 10 lat doświadczeń w zarządzaniu KAM w farmacji i 2 w FMCG na pozycji Dyrektora Sprzedaży.
Przez wiele lat otrzymywała nagrody dla najlepszego sprzedawcy i menadżera. Specjalizuje się we wdrażaniu strategii wzrostu efektywności Działów Handlowych. Wierzy w strategie zarządzania klientami poprzez partnerstwo, wiarygodność i wysokiej jakości serwis.

► Więcej informacji


5 Joanna Baranowska

Absolwentka Szkoły Trenerów Instytutu Coachingu, akredytowanego w ICF, Coach – na poziomie ACC, posiada licencję trenerską akredytowanego przez ICF programu CoachWise™ Essentials. Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie Śląskim i Public Relations na Akademii Ekonomicznej. Posiada certyfikaty trzech amerykańskich Instytucji Coachingowych – Future Achievement International, Personal Life Coach i Coach Training Institute.

► Więcej informacji


5 Artur Przybyłowicz

Absolwent Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej, Wydziału Marketingu i Zarządzania Akredytacja Trenerska – Insights Discovery oraz Analiza Transakcyjna Certyfikacja Trenerska NLP – Instytut Neurolingwistyki Andrzeja Batko w Wa-wie. Specjalizacja trenerska: Przywództwo i Zarządzanie; Rozwój Kompetencji Menadżerskich Coaching i Trening Zespołu, Action Learning Sprzedaż, Obsługa Klienta, Budowanie Relacji – Rozwój Kompetencji Sprzedażowych Wywieranie Wpływu, Lingwistyka Perswazji, Stres, Organizacja Czasu, Bazy Klientów, Asertywność́ i Rozwój Osobisty.

► Więcej informacji


5 Anna Rej-Kietla

Prawnik, doktor nauk medycznych w dziedzinie Zdrowie Publiczne. Ukończyła m.in. studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi w ochronie zdrowia.

► Więcej informacji


5 Jacek Uroda

Pasjonat nowych technologii oraz komunikacji marketingowej, szkoleniowiec z 12 letnim doświadczeniem z zakresu marketingu internetowego, e-commerce oraz kreowania wizerunku w sieci.

► Więcej informacji


Renata Wasylów

Certyfikowany Trener Biznesu & Coach ICF, Menedżer międzynarodowych marek, Konsultant Współpracuje z dużymi korporacjami i organizacjami, tworząc strategie marek, zarządzania działaniami marketingowymi m.in. dla sektora motoryzacyjnego, farmaceutycznego i FMCG (dóbr szybkozbywalnych). Pełni także rolę doradcy strategicznego, między innymi, w sektorze publicznym.

► Więcej informacji


4 Witold Mockałło

Ukończył MBI prowadzone przez Uniwersytet Łódzki i University of Maryland. Kursy trenerskie ukończył w OSH Kontrakt i Akademię Trenerską – w Nowych Motywacjach. Wieloletni pracownik dydaktyczny Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi. Od 17 lat pracuje w firmach farmaceutycznych od stanowiska przedstawiciela medycznego, trenera wewnętrznego, szefa zespołu trenerów, po dyrektora sprzedaży.

► Więcej informacji


2 Tomasz Wypych

Wieloletni menedżer sprzedaży, trener, PR-owiec, dziennikarz motoryzacyjny, konsultant biznesowy, także w obszarze motoryzacji. Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Łodzi, Management and Training School i Akademii im. Leona Koźmioskiego w Warszawie na kierunku Executive MBA.

► Więcej informacji


3 Maciej Zagłoba

Trener NLP i Psychologii Biznesu, Pedagog, Menadżer po SGH-Warszawa. Posiada ponad 20 uprawnień certyfikacyjnych. 5 stopni instruktorskich i kilka trenerskich: Praktyk, Master, Trener NLP, Coach Biznesu i Zmiany Osobistej, Trener Mnemotechnik, Trener Systemów Sterowania. Od 2003 roku pracował w największych koncernach medycznych.

► Więcej informacji


3 Justyna Elżbieta Glińska

Trener, Coach, Konsultant z blisko 10 letnim doświadczeniem
w prowadzeniu szkoleń biznesowych i coachingów. Praca w dużych korporacji międzynarodowych pozwoliła jej na zebranie wielu różnorodnych doświadczeń wykorzystywanych obecnie w pracy szkoleniowej na każdym poziomie struktury firmy. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu profesjonalnych umiejętności sprzedaży, standardów obsługi klienta komunikacji interpersonalnej, umiejętności menadżerskich oraz obszarów Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Etykiet Biznesu.

► Więcej informacji


3 Katarzyna Wróblewska

Certyfikowany trener biznesu z dużym i różnorodnym doświadczeniem zawodowym. Od ponad 20 lat związana z branżą farmaceutyczną. Pracowała na stanowiskach telemarketera, przedstawiciela medycznego, key account menagera, wiele lat kierowała zespołami przedstawicieli medycznych w różnych firmach i jednocześnie pełniła funkcję trenera. Zna specyfikę farmacji od każdej strony – hurt, producent, apteka – ostatnio współpracuje z jedną z łódzkich sieci. Od kilku lat prowadzi swoją własną firmę.

► Więcej informacji


3 Grzegorz Szuba

Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu „Moderator”, kursów „Lider i Manager”, „Coaching”. Ukończył Podyplomowe Studia z obszaru HR na Uniwersytecie Opolskim. Z wykształcenia pedagog. Trener biznesu od 2006 roku. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej (Rx) pracując w działach sprzedaży (Przedstawiciel Medyczny, Regionalny Kierownik Sprzedaży) i HR. Praktykę trenerską rozpoczął jako trener wewnętrzny szkoląc przez ponad 5 lat Przedstawicieli Medycznych, Regionalnych Kierowników Sprzedaży oraz pracowników biurowych Biovena Pharma i Actavis Polska.

► Więcej informacji


Bartłomiej Kurowski

Trener w Firmie ForMatrix. Absolwent rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej AWF w Katowicach. Certyfikowany Trener NLP (Neuro-Lingwistyczne Programowanie). Zrealizował około 200 dni szkoleniowych, głównie z zakresu sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta, zarządzania sprzedażą, coachingu managerskiego, sztuki prezentacji, komunikacji interpersonalnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w coachingu Przedstawicieli Medycznych, oraz Kierowników Sprzedaży. 

► Więcej informacji


12 Grzegorz Zieliński

Ukończył Collegium Medium UJ, Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Szkołę Trenerów, Mediator Sądowy. Doświadczenie biznesowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach farmaceutycznych (Bayer, Fresenius Kabi, GlaxoSmithKline) gdzie zajmował się pozyskiwaniem i obsługą Klientów firmy, działalnością promocyjno-handlową, negocjacjami na szczeblu dyrektorskim.

► Więcej informacji


12 Monika Szymonek-Stec, MBA

Ekspert w obszarze doskonalenia kompetencji menedżerskich i osobistych. Trener, coach, wykładowca akademicki ukierunkowany na dostarczanie ludziom i organizacjom narzędzi niezbędnych do wypełnienia luki pomiędzy wiedzą, a działaniem, by w pełni potrafili wykorzystać posiadaną wiedzę w praktyce. Od dziesięciu lat działając na własny rachunek z powodzeniem łączy potencjał organizacji z praktycznym i kompetencyjnym wsparciem doradczym i szkoleniowym klientów niemal ze wszystkich branż.

► Więcej informacji


Tatiana Galińska, Trener biznesu, coach

Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego. Swoje szlify trenerskie zdobyła w szkole „Trener Sukcesu” prowadzonej przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Certyfikowany Coach LCC Szkoła Coachów w Opolu.

► Więcej informacji


10 Aleksander Drwięga

Jest absolwentem Sandler Sales Institue, coachem certyfikowanym w ICF, konsultantem Extended DISC oraz facylitatorem w metodologii Process Iceberg. Z wykształcenia psycholog społeczny. Posiada bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej. Przez ponad 7 lat pracował w charakterze doradcy. W momencie zakończenia kariery w finansach sprawował opiekę nad portfelem ponad 500 klientów o wartości blisko 1,5 mln.

► Więcej informacji


11 Paweł Janiszyn

Jest coachem ICF i konsultantem Extended DISC. Z wykształcenia ekonomista. W swojej 9-letniej karierze w sprzedaży zajmował zarówno stanowiska handlowe jak i menedżerskie. Pracował głównie w instytucjach finansowych. Pod koniec swojej kariery w finansach zarządzał 50-osobowym zespołem sprzedawców.

► Więcej informacji

Marta Dyda

Certyfikowany trener biznesu, doradca biznesowy, certyfikowany trener i partner FRIS®, coach narzędziowy, autorka bloga zatrzymacbyzrozumiec.pl, instruktor narciarstwa. Przez ostatnie lata związana z branżą rozwojową, biznesową, pracą trenerską i coachingową. Absolwentka kierunku reklama i PR (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu), studiów z obszaru Organizacji i Kierownictwa (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), Akademii Trenera (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu) i Szkoły Coachów Biznesu ( Akademia SET®)

► Więcej informacji