Misja, Wizja, Cel

Skorzystaj z naszych usług, a będziesz zadowolony tak jak wiele firm, które już nam zaufało! Twórz wraz z nami lepszą rzeczywistość!

ForMatrix to grupa trenerów-specjalistów z różnych dziedzin biznesu. Specjalizujemy się w szkoleniach podnoszących efektywność sprzedaży firm.

Naszym klientom zapewniamy rozwój poprzez profesjonalne szkolenia branżowe, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z dużym doświadczeniem biznesowym z konkretnych sektorów takich jak: farmacja, bankowość, ubezpieczenia, branża samochodowa, FMCG.

Naszą pasją są sprawy trudne takie jak łagodzenie konfliktów w firmie czy skuteczna poprawa efektywności pracy zespołów sprzedażowych.

Skuteczność naszych projektów zapewnia standard:

strzalka

Szkolenia dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Zwykle są to niestandardowe, interaktywne warsztaty dla menadżerów sprzedaży i/lub handlowców, doradców czy konsultantów. W szkoleniach tych często wykorzystujemy gry szkoleniowe, które dopasowane treścią do tematu warsztatu, niezwykle skutecznie angażują uczestników w proces edukacji. Szkolenia w sali najczęściej kończą się testem wiedzy. 

Natomiast umiejętności praktyczne doskonalimy również poprzez coachingi on the job , obserwując menedżerów bądź pracowników w trakcie wykonywania ich codziennych obowiązków zawodowych. Dzięki temu otrzymują oni spersonalizowaną informację zwrotną i doskonalą po kolei wszystkie niezbędne kompetencje.
Utrwalenie nowych umiejętności w postaci nawyków następuje dzięki kontynuacji procesu szkoleniowego poprzez działania e-learningowe.
Wyznacznikiem naszego profesjonalizmu jest dbałość o szczegóły w całym procesie szkoleniowym, a miarą naszych usług jest skuteczność i realny efekt w postaci zwiększenia sprzedaży twojej Firmy.