Klucz do ludzkiej motywacji – Reiss Motivation Profile

Motywacja. Każdy z nas ją posiada, ale nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć, co dokładnie nas motywuje – status, chęć posiadania stanowiska kierowniczego, zasady, a może zdrowe odżywianie. Trudno jest nam na to pytanie szybko
i jednoznacznie odpowiedzieć, kiedy przychodzimy, np. na rozmowę kwalifikacyjną. Jest jednak sposób na zdobycie tak cennej informacji jaką jest ludzka motywacja. Reiss Motivation Profile to narzędzie do poznania wewnętrznych pragnień swoich oraz naszych pracowników.
W ciągu 20 minut rozwiązywania testu odpowiadamy na pytania, które związane są
z 16 uniwersalnymi motywatorami w pełni udowodnionymi przez dr Stevena Reiss’a. Rezultaty omawiane są wraz z Masterem Marcinem Filipowskim, który w marcu otrzymał certyfikat umożliwiający mu przeprowadzanie testu RMP.

Komu dedykowany jest test?
Reiss Motivation Profile to narzędzie dla menedżerów, osób profesjonalne zajmujących się coachingiem i rozwojem zawodowym, specjalistów HR oraz trenerów. Jest stosowany wszędzie tam, gdzie zaawansowana znajomość motywowania i poznania momotywacjatywacji ludzi jest kluczowa.

Co to daje RMP?
Poznając wewnętrzne motywatory pracowników, zachęcisz ich do pracy, a co za tym idzie zwiększysz efektywność ich działań,
np. w sprzedaży.

Reiss Motivation Profile zapewnia:

 • Naukowe podejście
  do motywacji
 • Poznanie naturalnych predyspozycji,
  mocnych stron i wartości
 • Aktywacja niewykorzystanego potencjału
 • 16 motywatorów
 • Diagnostyczne narzędzie
  128 pytań
 • Indywidualny profil – ponad 6 mln kombinacji motywatorów

 Pomyśl, ile współpracy ze zmotywowanym pracownikiem pełnym pasji i zaangażowania. Nie zastanawiaj się na razie jak wiele pieniędzy tracisz zatrudniając na stanowisko nieodpowiedniego pracownika.

 Dołącz do ponad 80.000 ludzi na świecie – poznaj swój profil i dobierz najbardziej efektywne środki motywacyjne!

Certyfikacja REISS

Reiss Motivation Profile

RMP MASTER